İade ve İptaller

İptal Politikası
01 Haziran 2018 tarihinden önce yapılan iptal başvurularında (Kayıdın tamamlanmasından en geç 1 hafta umtik@originemc.com.tr adresine mail atılarak talepte bulunulacaktır. Telefonla yapılan iptal talepleri kabul edilmemektedir.) kayıt ücretinin %100’ü, 01 Haziran – 15 Haziran 2018 tarihleri arasında yapılan iptal başvurularında ise ücretin %50’si iade edilir. 15 Haziran 2018 tarihinden sonra yapılan iptal başvurularında ise ücret iadesi gerçekleştirilmez. Katılımcı değişikliği yalnızca yazılı talep sonucunda yapılabilir.

İadeler sistemden ödeme yapılan kredi veya debit kartına ya da EFT/Havale yönetimi ile 7 iş günü içinde gerçekleştirilir.

Şartlar ve Koşullar

1. Kayıt başvuruları internet üzerinden yapılacak olup telefonla yapılan kayıtlar kabul edilmeyecektir.

2. Bu sayfada yazan tüm ücretlerin para birimi Türk Lirası, ödemeler Türk Lirası olarak yapılacaktır.

3. Ödeme tamamen yapılana dek kayıt onaylanmamış sayılacaktır.

4. İptal politikasında belirtilen durumlar haricinde etkinliğe katılmama durumunda herhangi bir geri ödeme yapılmayacaktır.

5. Etkinlik Düzenleyicileri, basım tarihinde bu formda yer alan detayların doğruluğunu teyit etme yönündeki tüm adımları atmıştır ancak koşullar gerektirdiği takdirde, program ya da hizmetlere ilişkin herhangi bir maddeyi değiştirme, çıkarma hakkını saklı tutar.

6. Etkinlik Düzenleyicileri, hava koşulları, terör olayları, seyahat kısıtlamaları ya da biyolojik/sağlık sorunları dahil olmak üzere kendi kontrolleri dışında gelişen herhangi bir durum sonucunda, vaat edilen program ya da hizmetlerde iptal, aksaklık, değişiklik ya da kısıtlamalardan doğabilecek herhangi bir talep, hasar ya da masraftan sorumlu tutulamazlar.

7. Kaydı gerçekleştiren kişilerin seyahat sigortalarını sağlık masrafları, iptal durumu ve diğer riskleri göz önünde bulundurarak ayarlamaları önerilmektedir.

8. Etkinlik Düzenleyicileri ve diğer görevli personeller; temsilci ya da onların partnerlerinin başına gelebilecek fiziksel yaralanma, ölüm, kayıp ya da hasara ilişkin herhangi bir talep ya da masraftan sorumlu tutulamaz.

9. Çevrimiçi kayıt formunda yer alan diğer yönerge ve maddeler bu kayıt koşullarına dahildir.

10. Etkinlik katılım ücretine KDV (%18), konaklama ücretine KDV (%8) dahildir, kredi kartı ve havale/eft komisyonları dahil değildir.